Bursa ve İnegöl'ün tanınmış simalarından olan ünlü iş adamı Burhan Serbest, CHP Bursa Milletvekili Aday Adayı olarak tüm dikkatleri üzerine çekti. Aday adaylığı başvurusunun ardından açıklamada bulunan Burhan Serbest, ''Bir ferdi olmaktan onur duyduğum Türkiye'nin kurucu partisi CHP çatısı altında siyaset yapmak, ülkemin geleceğine katkı koymak için, Payitaht Bursa'dan milletvekili aday adayı oldum. Milletvekili olsamda olmasam da ülkeme ve milletime hizmet etmeye devam edeceğim. Millet İttifakı olarak halkın sesi olmaya devam edeceğiz'' dedi.

BURHAN SERBEST KİMDİR?

Cumhuriyet Halk Partisi Bursa Milletvekili Aday Adayı olan BurhanSerbest; 20.10 .1987 Muş ilinin Bulanık ilçesinde Gümüşpınar köyü nde dünyaya gelmiştir. 1988 yılında İnegöle yerleşmiş, evli dört çocuk babası bir iş İnsanıdır. Mobilya üretimi ve hammadde satış konusunda iş dünyasında bulunmaktadır. Aktif olarak İnegölspor’da yöneticilik yapmış olup milletvekili aday adayı olunca İnegöl Sporda ki görevinden istifa etmiştir.

Sırrı Aydın tartışmalara son noktayı koydu Sırrı Aydın tartışmalara son noktayı koydu

BU KARANLIĞI BİRLİKTE AYDINLATACAĞIZ


BurhanSerbest: ''Kuruluşun ve kurtuluşun partisi Cumhuriyet Halk Partisi 13. Cumhurbaşkanı Adayımız Sayın Kemal Kılıçdaroğlu önderliğinde iktidar yürüyüşüne başlanmıştır.  Bugün itibariyle seçimlerde şehrimizi, ülkemizi aydınlık yarınlara taşıma yolunda Milletvekili aday adaylığımı açıklıyorum.
Bundan sonraki süreçte partimiz görev verirse, milletimizin helal oyları ile şehrim ve ülkem için mücadele etmek istiyorum. Türkiye Cumhuriyeti’nin İkinci Yüzyılına eriştiği bu sene içerisinde, hepimizi tarihi bir seçim bekliyor. Çünkü bu süreçte geleceğimizi aydınlatmak için belki de son fırsatımız. Cumhurbaşkanı Adayımız Sayın Kemal Kılıçdaroğlu'nun Hak, Hukuk, Adalet felsefesini bir öncü görerek büyük bir onurla milletvekili aday adaylığımı ilan ediyorum. Bu karanlığı birlikte aydınlatacağız. BAŞLIYORUZ!!! dedi.