Bahçeli Diyar Diyar Anadolu' mesajı verdi Bahçeli Diyar Diyar Anadolu' mesajı verdi

Cumhuriyet Halk Partisi Çanakkale milletvekili aday adayı Metin Ümit Ural Çan Belediyesi tarafından gerçekleştirilen Geleneksel Folklorik Deve Güreşlerine katıldı. Ural, Çan’a bağlı Hurma ve Bahadırlı köylerini ziyaret ederek köylülerle bir araya geldi.

Çan Belediyesi tarafından küçük sanayi üstü deve güreşi sahasında gerçekleştirilen Geleneksel Folklorik Deve Güreşlerine katılan Cumhuriyet Halk Partisi Çanakkale milletvekili aday adayı Metin Ümit Ural’ı vatandaşlar bağrına bastı. Başta Çan olmak üzere Çanakkale merkez ve ilçelerden büyük bir katılımın olduğu folklorik deve güreşleri alanında Ural’a vatandaşlar destek mesajları verdi.

Ural; “Halkımızın büyük ilgi gösterdiği kültürümüzün önemli bir parçası olan folklorik deve güreşi festivalini düzenleyen Çan Belediye Başkan Vekilimiz Harun Arslan ve Belediye personeline, emeği geçenlere teşekkür ediyorum” dedi.

Cumhuriyet Halk Partisi Çanakkale milletvekili aday adayı Metin Ümit Ural köy ziyaretleri kapsamında Çan’a bağlı Hurma ve Bahadırlı köylerini ziyaret etti.
Köy kahvesinde bir araya geldiği köylülerle ülke gündemi, ağırlaşan yaşam koşullarının etkileri, süt üretiminden, hayvancılığa kadar köylülerin sorunları ve beklentileri konuşuldu.  

Köylüler ile sıcak temas kuran milletvekili aday adayı Ural, sorunların seçimlerin ardından hızlı adımlarla çözüleceğini ve mecliste Çanakkale’nin sesi olacağını belirtti. Gerçekleşen ziyarette köyde bulunan yaşlılar ve gençler CHP’ye ve Ural’a güvendiklerini söylediler.

Ural; “Vatandaşlarımızı dinleyerek,  istişarelerde bulunarak her zaman ortak akılda sorunlarına çözüm bulmanın gayreti içinde vatandaşlarımıza hizmet etmek için çalışmalarımızı sürdüreceğiz. Tarımsal ve hayvanlar üretimin merkezinde olan köylülerimiz büyük sıkıntılar yaşıyor. Bunu değiştirecek ve ülkemizi daha yaşanır bir hale getirecek olan tek yol Millet İttifakının iktidarıdır” dedi.