KDG Şirketler Grubu çatısı altında faaliyet gösteren, Türkiye Ulusal Medya'yı ziyaret eden Hacı Baran ve Deniz Bozkurt yıllardır süren dostluklarının ışığında yeni nesil projelerle Türkiye ve Bursa kamuoyunun önüne çıkacaklarının müjdesini verdiler.

Burhan Serbest: ''Halkın sesi olacağız'' Burhan Serbest: ''Halkın sesi olacağız''

İnşaatın Türkiye için önemine vurgu yapan Hacı Baran, ''İnşaatçılık bizim adeta genlerimizde var. Neredeyse çocukluğumuz, gençliğimiz inşaatlarda geçti. Her zaman babamın oğlum işini her zaman doğru yap ve cesur olmaktan çekinme. Bu ülkenin işini doğru yapan cesur insanlara ihtiyacı var sözünü kendime yol olarak seçtim. Dostum Deniz bey ile birlikte bundan sonra da Türkiye'de ses getirecek projelerle karşınızda olacağız. Özellikle Bursa'nın her yerinde bizim izlerimizi göreceksiniz'' dedi.

Yeni nesil projelerin müteahhiti olarak ünlenen Deniz Bozkurt ise, ''Dünyada değişen trendleri gözden kaçırmadan, deprem kuşağında olan ülkemizde depreme dayanıklılığın ve konforun birleştiği projelerimiz Bursa halkından büyük talep görmekte. Türkiye'nin farklı coğrafyalarında düşündüğümüz projelerimizn hazırlıkları içindeyiz. Sağolsun dostum Hacı Baran bey de, sektörümüzdeki gelişmeleri takip eden, işinin ehli bir müteahhit. Birlikte büyümeye, sektörün öncüsü olmaya devam edeceğiz'' dedi.