Orhangazi Belediye Başkanı Bekir Aydın Ankara’ya bir günlük ziyaret gerçekleştirdi. Başkan Aydın Ankara ziyareti sırasında Spor Bakanlığı Yatırım İnceleme Genel Müdürü Süleyman Şahin’le Bir araya geldi. Görüşmede, Orhangazi İlçe Stadyumunun ışıklandırılması ve 3 okula basketbol, voleybol sahası yapılması kararlaştırıldı. Belediye Başkanı Bekir Aydın’a Ankara ziyareti sırasında İmar ve Şehircilik Müdürü eşlik etti.

Orhangazi Belediye Başkanı Bekir Aydın çalışmalarına 7/24 devam ediyor. Belediye Başkanı Bekir Aydın bu kapsamda Ankara’ya bir günlük ziyaret gerçekleştirdi. Başkan Aydın Ankara temasları çerçevesinde Spor Bakanlığı Yatırım İnceleme Genel Müdürü Süleyman Şahin'i makamında ziyaret etti. Süleyman Şahin ziyaretinde İlçe Stadyumunun ışıklandırılması ve 3 okula basketbol, voleybol sahası yapılması kararı alındı. Alınan kararlar önümüzdeki aylarda hayata geçirilecek.

Osmangazi Belediyesi 'ekolojik' eğitim verecek Osmangazi Belediyesi 'ekolojik' eğitim verecek

Orhangazi Belediye Başkanı Bekir Aydın Ankara ziyareti ile ilgili yaptığı açıklamada“ Orhangazi’miz için, hemşerilerimiz için hem şehir içinde hem de şehir dışında çalışmalarımıza ara vermeden devam ediyoruz. Bu kapsamda Ocak ayında 2. kez Ankara ziyareti gerçekleştirdik. Ankara temaslarımız sırasında Spor Bakanlığı Yatırım İnceleme Genel Müdürümüz Sn. Süleyman Şahin'i makamında ziyaret ettik. Ziyaretimizde İlçe Stadyumunun ışıklandırılması ve 3 okulumuza basketbol, voleybol sahası yapılması için olumlu bir istişare gerçekleştirdik. Yatırımlar önümüzdeki aylarda hayata geçirilecek. Orhangazi’mize hayırlı olsun inşallah.” diyerek sözlerine “ Orhangazi’miz için desteklerinden ve nazik misafirperverliklerinden ötürü Spor Bakanlığı Yatırım İnceleme Genel Müdürümüz Sn. Süleyman Şahin'e Çok teşekkür ediyorum.“ ifadeleriyle son Verdi.