Bursa'da üç ilçede 4 farklı noktada yangın Bursa'da üç ilçede 4 farklı noktada yangın

Bursa cemiyet hayatının sempatik çiftlerinden Serhat Melis Otacı, biricik evlatları Çınar Efe Otacı ile Yiğit Can Otacı'yı sünnet ettirdi. Bursa'nın Yıldırım ilçesinde, Yağmur Düğün Salonu'nda gerçekleşen sünnet töreni Artvin ve Mustafakemalpaşa camiasının önde gelen isimlerini bir araya getirdi.Yoğun bir katılımın olduğu sünnet törenine Osmanlı Şehzadelerini anımsatan taht ile gelen Çınar Efe Otacı ile Yiğit Can Otacı davetlilerin alkışları eşliğinde salona girdi. Çınar Efe ile Yiğit Can'ın ellerine mikrofon alıp davetilere hoşgeldiniz demesi gecenin sürprizlerinden biri oldu.
Büyük bir coşku içinde geçen sünnet cemiyetine, Ali Akyürek, Dilek Akyürek, Erkan Çetin, Şaziment Çetin, Gamze Kaymakçı, Nuriye Balkan, Canan Kaplan, Murat Kaplan ile İstanbullu iş insanı Hayati Beydil ile güzeller güzeli eşi Melek Beydil'de katıldı.


EYLEM KARAGÖZ VE ÖZLEM ÜNALAN 
MURAT KAPLAN VE CANAN KAPLAN


Gece de kameralara bol bol poz veren turizmci Özlem Ünalan ile Bursa'nın gözde bekarlarından başarılı iş insanı Eylem Karagöz'de güzelllikleri ile adeta göz kamaştırdılar.