Bursa'nın önde gelen iş adamlarından olan KDG Şirketler Grubu Yönetim Kurulu Başkanı Sırrı Aydın, KDG Şirketler Grubu Yönetim Kurulu Üyesi Tuğrul Kutluay ile birlikte, Bursa'nın tanınmış hukuk bürolarından Kurt Hukuk Bürosu'nu ziyaret etti. 

Önder Keskin:''AK Parti Türkiye'nin geleceğinin teminatıdır'' Önder Keskin:''AK Parti Türkiye'nin geleceğinin teminatıdır''

Son dönemlerde medya ve savunma sanayindeki ciddi yatırımları ile adından sıkça söz ettiren Sırrı Aydın, ziyaret sonrası yaptığı açıklamada, ''Gerek KDG Şirketler Grubu olarak inşaat sektöründeki yatırımlarımız, gerekse benim bireysel olarak yaptığım medya ve savunma sanayisindeki yatırımlarımın bu ülkeye ve bu şehre ciddi katma değer üreteceğinden eminim. Bugün de değerli yönetim kurulu üyem, Tuğrul Kutluay'la birlikte Kurt Hukuk Bürosu'nu ziyaret ettik. Biz her zaman en iyilerle çalışırız. Bu başarılı olmanın altın kuralıdır. Kurt Hukuk Bürosu'nun değerli sahibi İbrahim Yasin Kurt'ta hukuk konusunda bu şehrin önemli değerlerinden birisidir. Bundan sonraki süreçte Kurt Hukuk Bürosu ile de çalışacağız. Bizi izlemeye devam edin'' dedi.