Cüneyt Yıldız özlemle anıldı Cüneyt Yıldız özlemle anıldı

Orhangazi Belediyesi bu kapsamda cumartesi ve pazar günleri iki ayrı çocuk oyununu sahneye koydu. Kültür ve Gençlik Merkezinde sahnelenen Ücretsiz Tiyatro oyunlarını çok sayıda çocuk izledi. Orhangazi Belediyesi kültürel çalışmalarına çocukları da unutmadan devam ediyor.
Orhangazi Belediyesi bu çerçevede geçtiğimiz hafta sonu Kültür ve Sosyal İşler
Müdürlüğünün organize ettiği İki ayrı çocuk tiyatro oyununu çocuklarla buluşturdu. Kültür ve Gençlik Merkezinde sahneye konulan Tiyatro oyunları Seyyah oyuncular tiyatro ekibi oyuncuları tarafından sunuldu. Çocuklar Cumartesi günü “Palyaçonun Sirki” tiyatrosunu izlerken Pazar günü “Aslan ve Tayfası” çocuk tiyatrosu ile buluştu. Çok sayıda seyircinin İzlediği Ücretsiz tiyatro oyunları Tiyatro sever çocuklar tarafından İlgiyle karşılandı.
Orhangazi Belediyesi Ramazan ayı boyunca Kültür ve Gençlik Merkezinde kültürel
organizasyonlarını sürdürmeye devam edecek. Belediye Başkanı Bekir Aydın konuyla ilgili yaptığı açıklamada“ Gençlik ve Kültür Merkezimiz Bu hafta sonu çocuklarımızla doldu taştı. Çocuklarımız, gençlerimiz ve yetişkin hemşehrilerimiz için hazırladığımız programlarımızın beğeniyle izlenmesi bizleri çok mutlu ediyor. Diyerek sözlerini “ Bu hafta sonu kültür merkezimizde çocuklarımız için iki ayrı çocuk oyununu ücretsiz olarak sahneye koyduk. İstedik ki çocuklarımız hafta içi dersleri ile yoğunlaşmışken hafta sonu da dinlenip eğlenebilsinler. Çocuk oyunları evlatlarımız tarafından
büyük ilgi ile karşılandı. Oyuncularımıza ve emeği geçen herkese teşekkür ediyor, gelecek günlerde yapılacak programlara bütün vatandaşlarımı şimdiden davet ediyorum.“ İfadeleriyle son verdi.