Güzelliği, şıklığı ve duruşu ile adından söz ettiren Bahar Kadıoğlu Çelik kurucusu olduğu Zengin Bilinç markasıyla geceye damga vurdu.

Altın Yonca Ödülleri her sene olduğu gibi bu sene de gösterişli bir organizasyonla gerçekleşti. Başarılı isimlerin katılımı ile gerçekleşen gecede birbirinden ünlü isimler alanlarında gösterdikleri başarı ile ödüllendirildi. Edebiyat, sanat, sağlık, medya ve iş dünyasının ünlü simalarının bulunduğu gecede Yılın En İyi Doğal Taş Markası Bahar Kadıoğlu Çelik’in kurucusu olduğu Zengin Bilinç oldu.

Afrodit torun sevinci yaşıyor Afrodit torun sevinci yaşıyor

Aynı zamanda alanında başarılı bir psikoterapist ve eğitmen olarak birçok danışanın sorunlarına kalıcı çözümlerle yardımcı olan Bahar Kadıoğlu Çelik’in %100 orijinal ve üst kalite taşlardan oluşan; ilişki, başarı, iş hayatı ve günlük hayatı dengede tutma yollarını destekleyen markası Zengin Bilinç gecenin en çok merak edilen konusu olmayı başardı.

Ödülünü aldıktan sonra duygularını dile getiren Bahar Kadıoğlu Çelik şu sözleri söyledi:

“Zengin Bilinç olarak kişilerin hayatına olumlu bir bakış ve zarafet kattığımızdan emin olmamızı ve daha büyük bir şevkle çalışmamızı sağlayan bu değerli ödülü layık gören herkese teşekkür ediyorum. “

Daha sonra gecede bulunan basın mensuplarının sorularını yanıtlayan Bahar Kadıoğlu Çelik başarısının sırrı için “Her şeyden önemlisi inanç ve disiplinli çalışmak...” dedi. Kendisi ile fotoğraf çekilmek isteyenlere vakit ayıran Bahar Kadıoğlu Çelik, Zengin Bilinç’in değerli taşları hakkında bilgi almak isteyenleri Bursa’daki ofisine davet etti ve gece için hazırlanan özel şovları seyrederek ödül töreninden ayrıldı.

BAHAR KADIOĞLU ÇELİK KİMDİR?

1991 yılında Bursa’da doğdu. İlk ve orta öğrenimini Bursa’da tamamladıktan sonra, 2013’te Sakarya Üniversitesi Rehberlik ve Psikolojik Danışmanlık bölümünden mezun oldu. 2013’den bu yana çeşitli çalışmalarıyla ödüller ve üstün başarı belgeleri almıştır. Aldığı üniversite eğitimlerinin yanı sıra hem yurtiçi hem yurtdışında tamamladığı sertifika programlarıyla kendini geliştirerek kariyerine yön vermiştir.