Seçim için kritik gün! Cumhurbaşkanının Kararıyla Netleşecek Seçim için kritik gün! Cumhurbaşkanının Kararıyla Netleşecek

Kararsız ve iki ittifaktan da umudu olmayan seçmenlerin tam destek verdiği Yükseliş Partisi güçlü isimlerin katılmasıyla gücüne güç katmaya devam ediyor.

Gerçekleştirdiği realist konuşmalar ve aldığı radikal kararlarla Cumhur ve Millet İttifakı'nın oylarını düşüren ve dikkatleri üzerine çeken Yükseliş Partisi siyasi hayatına güçlenerek ve oylarını yükselterek devam ediyor. Halkın takdirini ve sevgisini kazanan, diğer siyasileri gölgede bırakan Yükseliş Partisi Genel Başkanı Nail Çakır ise bu duruma ilişkin açıklamada bulunarak şunları söyledi: "Bizler gerçekten de memleket sevdalısıyız. Amacımız rant, insan kayırma, menfaat gütme değil. Bizlerin yegane amacı ülkemiz. İttifakları görüyoruz. Neler vaat ettiklerini ne kadarını yapabilecekleri aşikâr. Bizler bu memleketin sorunlarını çok iyi biliyoruz. Nerde ne eksik, nerde ne fazla bu sorunları geçici çözüm yolları ile halletmiyoruz. Tam aksine bir daha bu tür sorunlar yaşanmasın diye var gücümüzle çalışmak istiyoruz."SORUNLARI KÖKÜNDEN KAZIYACAĞIZ"Vaatlerimiz belli. Eğitimden, sağlığa, ekonomiden sosyal hayata, Tarımdan teknolojiye, askeriyeden, dine, siyasetten hukuka birçok konuda bu hususları düzeltecek plan ve projelerimiz mevcut. Susmayacağız, durmayacağız. Bu sorunları kökünden kazıyacağız. Ülkemize yeniden refah getireceğiz. Yeniden adalet, yeniden huzur, yeniden prestij kazandıracağız. Bunu yapacak güçteyiz.
Ülkemizin ikinci yüzyılın’da Hep birlikte yeniden yükselişe geçeceğiz." dedi.