Randevusuz Halk Buluşmaları her hafta Cuma günleri 10.00, 12.00 saatleri arasında yapılmaya devam edilecek. Başkan Bekir Aydın Cuma Buluşmasında, Belediye binasına gelen, vatandaşların sorun ve önerilerini dinleyerek, Orhangazi hakkında fikir alışverişinde bulundu.

Orhangazi Belediyesinden çocuklara ücretsiz tiyatro hediyesi Orhangazi Belediyesinden çocuklara ücretsiz tiyatro hediyesi

Orhangazi Belediye Başkanı Bekir Aydın çalışmalarını sürdürüyor. Başkan Aydın bu kapsamda halkla daha yakın işbirliği yapabilme amacıyla randevu olmaksızın Orhangazililerle görüştü. Belediye Başkanı Bekir Aydın bu kapsamda, Cuma Buluşmaları, başlığı altında her hafta Cuma günleri, saat10.00, 12.00 arasında düzenlediği Randevusuz şekilde Orhangazililerle buluşmalarını bu Cuma da sürdürdü. Cuma Buluşmalarından, halk için daha sıcak bir ortamda, vatandaşın sorun ve önerilerini dinlemek, sorun ve önerileri birince elden değerlendirmek ve Orhangazi hakkında fikir alışverişinde bulunmak hedefleniyor. Randevusuz Cuma Buluşmalarına, ilerleyen haftalarda olağanüstü sebeplerden dolayı bir aksama olduğunda, Orhangazi Belediyesinin sosyal medya hesaplarından duyurulacak. Yaş, engellilik ya da her hangi bir sebepten ötürü Orhangazi Belediyesine gelememe durumu olan Orhangazililer bütün Cuma Buluşmalarında gerçekleştirildiği gibi bundan sonraki buluşmalarda da, önceden Belediyeye bilgi vermeleri kaydıyla, Orhangazi Belediyesine ait araçlarla evlerinden alınacak. Cuma Buluşmalarında görüşmeler 65 yaş üzeri ve engelli vatandaşlarımıza öncelik verilerek, geliş sırasına göre yapılıyor. Cuma Buluşmaları kapsamında yapılan görüşmeler de Başkan Aydın’la misafirler arasında samimi sohbetler gerçekleştirildi.