Aaron Wolfe tarafından yazılan, Jesse Atlas tarafından yönetilen ''Hayalet Suikastçı'' filminin geçtiğimiz gün İstanbul Paribu Cineverse Kanyon'da basın ön gösterimi gerçekleşti.

Wedia Entertainment ekibinin yanı sıra birçok değerli gazeteci, köşe yazarı, eleştirmen ve basın mensuplarının katılımıyla gerçekleşen ön gösterim izleyicisinden tam not aldı.

''Hayalet Suikastçı''; başrollerinde Nomzamo Mbatha, Dominic Purcell ve Bruce Willis'in (son film rolünde) oynadığı yeni bir Amerikan gerilim filmi olarak seyircisiyle buluşacak.

''Hayalet Suikastçı'' filminin konusu ise kısaca şöyle;

''Valmora liderliğindeki özel bir askeri operasyon; bir ajanın zihninin başka bir kişinin vücudunda gizli, ölümcül görevler gerçekleştirmesini sağlayan fütürist mikroçip teknolojisini icat eder. Ancak bir ajan gizli bir görev sırasında öldürülünce, sorumluyu adalete teslim etmek için eski seçkin bir asker programa gizlice sızar.''

Filmin oyuncu kadrosunda ise; Bruce Willis (Valmora), Nomzamo Mbatha (Alexa), Dominic Purcell (Adrian), Mustafa Shakir (Sebastian), Andy Allo (Mali), Hannah Quinlivan (Özel Ajan), Fernanda Andrade (Olivia), Barry Jay Minoff (Marko), Eugenia Kuzmina (Antrenör) göz alıcı oyunculuk performanslarıyla yer alıyor.

Citroën Jumpy Spacetourer ile dönüşecekler Citroën Jumpy Spacetourer ile dönüşecekler

''Hayalet Suikastçı''; frontotemporal demans teşhisi konduğu için oyunculuktan emekli olan ''Bruce Willis''in rol aldığı son yeni film olarak tarihe not edilecek. 

''Bruce Willis''in yeni filmi ''Hayalet Suikastçı'' Wedia Entertainment dağıtımıyla 7 Nisan'da tüm seçkin sinemalarda vizyonda!..