Paris Moda Haftası’nın 2019’dan beri ortağı olan DS Automobiles, Haute Couture ve Moda Federasyonu konuklarını defileden defileye götürmek için tümü E-TENSE şarj edilebilir versiyon olarak sunulan Yeni DS 7 filosunu kullanıyor. DS Automobiles, Erkek Moda ve Haute Couture Sonbahar-Kış 2023/2024 defilelerine gazetecilere, fenomenlere ve yeteneklere, modanın başkentinde eşlik etmek üzere Paris Fashion Week markalı Yeni DS 7 E-TENSE ile katılıyor. Yılın bu iki önemli olayı boyunca, Haute Couture ve Moda Federasyonu, ana platformlarında birkaç milyon takipçisi olan çok sayıda uluslararası fenomeni davet ediyor. Davetliler, E-TENSE şarj edilebilir hibrit teknolojisiyle geliştirilen motorlarla donatılmış Yeni DS 7’nin benzersiz konforunun ve teknik uzmanlığının tadını çıkararak, sıfır emisyon modunda Paris’te defileden defileye koşacaklar.

Lansmanından itibaren, stratejisini elektrikli dönüşüm üzerine kuran DS Automobiles, 2019’dan bu yana %100 elektrikli araçlar satıyor. 225 ila 360 beygir gücü üreten %100 elektrikli Yeni DS 3 E-TENSE, DS 4 E-TENSE, Yeni DS 7 E-TENSE ve DS 9 E-TENSE şarj edilebilir hibrit versiyonlar sayesinde, her DS modeli elektrikli motorla satın alınabiliyor. 2024’ten itibaren markanın her yeni modelinin yalnızca %100 elektrikli olması planlanıyor.

Gaziantep'te Ramazan Sokakları kuruldu Gaziantep'te Ramazan Sokakları kuruldu

DS AUTOMOBILES hakkında

Avant-garde ruhuyla 1955 DS’in olağanüstü mirasına dayanan ve 2014 yılında kurulan DS Automobiles, Fransız lüks bilgi birikimini otomotiv endüstrisine uygulamayı hedefliyor. Kişiliğini dışa vurmayı amaçlayan ve en son teknolojiler konusunda istekli olan müşteriler için tasarlanan ikinci nesil DS modelleri, zarafet ve ileri teknolojiyi bir araya getiriyor. DS markası; Yeni DS 3, Yeni DS 7, DS 4 ve DS 9 ile küresel bir ürün yelpazesini piyasaya sürüyor. 2019 ve 2020’de çifte Formula E Şampiyonluğu başarılarına sahip olan DS Automobiles, tüm modellerini elektrikli versiyonda sunarak elektrifikasyonun en ileri noktasında yer alıyor. E-TENSE etiketi altında DS Automobiles, hem %100 elektrikli hem de şarj edilebilir hibriti 360 beygir gücüne kadar 4x4 teknolojisiyle sunuyor. DS Automobiles, müşterileri için benzersiz marka deneyimine yönelik özel hizmet programı olan “ONLY YOU, DS Deneyimi" programını yarattı. 40 ülkede bulunan DS markası, dünya genelinde 400 DS satış noktasından oluşan ve sürekli gelişen özel bir dağıtım ağı oluşturdu.