“Yürüyüşümüz Sürüyor ve Buradayız” “Yürüyüşümüz Sürüyor ve Buradayız”

Esnafın dertlerini ve taleplerini dinleyen Keleş , “Esnafımız bizim için çok önemli, esnaf olmazsa bu ülke ayağa kalkamaz” dedi.

“ŞEHRİMİZ HAK ETTİĞİ DEĞERE ULAŞACAK”

Esnaf ile tek tek selamlaşan ve onların sorunlarını da dinleyen Milletvekili adayı Keleş, “14 Mayıs tarihinde gerçekleşecek seçim için çalışmalarımıza başladık. Tabiri caizse sahada ayak basmadık yer bırakmıyoruz, bırakmayacağız. Olabildiğince çok kişiye ulaşmak için çalışmalarımızı gece-gündüz sürdürüyoruz. CHP iktidarında şehrimiz hak ettiği değere inşallah kavuşacak. Sakaryalı hemşerilerimiz 14 Mayıs günü hem Sakarya için hem de Türkiye için değişime ‘evet’ diyecek. Buna inanıyorum. Cumhurbaşkanı adayımız ve Genel Başkanımız Sayın Kemal Kılıçdaroğlu’na olan sevgiyi, sempatiyi, görüyorum. Sizlerin sesi olmak için vekil adayı oldum. Sorunlarınızı çok iyi biliyoruz. Sizlerin desteği ile meclise giderek sesimizi daha güçlü çıkarmak için mücadele ediyoruz” şeklinde konuştu.

Topça esnafı ziyaretinin ardından milletvekili adayı Keleş ve yönetimi Erenler Marangoz Sanayisi ve Sakarya Şoförler ve Otomobilciler Odası Başkanı Yusuf İlkhun’u ziyaret ederek taleplerini dinledi.