1.      Haluk Levent %68,

2.      Müge Anlı % 50,

3.   Kenen İmirzalıoğlu %49,

Togg'da teslimatlar devam ediyor Togg'da teslimatlar devam ediyor

4.      İlber Ortaylı %48,

5.      Acun Ilıcalı %46

6 Şubat 2023 tarihinde Kahramanmaraş merkezli gerçekleşen ve 10 ili etkileyen depremlerin hemen ardından, toplumun deprem felaketine dair pek çok konuda ilk reaksiyonunun ölçümlendiği Ipsos’un Antikriz Monitör araştırmasında görüldü ki toplumun kararı değişmedi. Halk En Güvenilen Ünlü sıralamasında Haluk Levent’i seçti.  Merkez üssü Kahramanmaraş olan ve birçok ilimizi etkileyen deprem felaketinin açtığı yaraları sarmak için canla başla çalışan sivil toplum derneği Ahbap'ın kurucusu Haluk Levent'e olan güvenin daha da artarak yükseldiğinin bilimsel göstergesi sanatçıya bayram öncesi mutluluk veren bir sürpriz oldu. 

Ünlülerin ürün ve marka tavsiyeleri konusundaki güvenilirliklerini ölçmek amacıyla Ipsos tarafından yıllardır gerçekleştirilen Celebrity Güven Endeksi araştırma sonuçlarında; toplumun ünlülere olan güveninin artışta olması profesyonel markalar için önemli bir veri kaynağı. Üç yıldır en güvenilen ünlü olarak birinci sırada yer alan Haluk Levent depremden hemen sonra 14 Şubat 2023 tarihinde başlatılan Ipsos Antikriz Monitör araştırmasında en güvenilen ünlü olarak ilk sırada sanatçı Haluk Levent yer aldı. 

Halk tarafından en güvenilen ünlü sıralamasında sanatçı Haluk Levent’in tekrar tekrar birinci seçiliyor olması sanatçıyı duygulandırdı. Depremden hemen sonra gerçekleştirilen Ipsos Antikriz araştırmasında görülen değerler pandemi dönemlerinin de üzerine çıktı. Türkiye'nin en güvenilen ünlü sıralamasında birinci ünlü Haluk Levent olurken, Müge Anlı ikinci ve Kenan İmirzalıoğlu ikinciliği paylaştı.