Erdoğan'dan fethin 570. yılı tebriği Erdoğan'dan fethin 570. yılı tebriği

İYİ Parti Mersin Milletvekili Aday Adayı Fuat Değer, Cumhuriyet Halk Partisi Mezitli İlçe Başkanlığı’nı ziyaret etti. Yaklaşan seçimlerin ve ülke sorunlarının konuşulduğu ziyarette Değer, CHP Mezitli İlçe Başkanı Ahmet Serkan Tuncer ile yöneticileri ile kentin sorunlarına dair de istişarelerde bulundu.
14 Mayıs’ın yeni başlangıçlara vesile olacağını ifade eden Değer, “Ülkemiz tarihinin en derin krizini yaşıyor. Milletimizi en geniş yelpazede temsil eden altı siyasi parti, ülkenin sorunlarını çoğulculuk ve katılımcılık temelinde çözmek hedefiyle bir araya geldi. Ortak akılla yarının Türkiye’sini inşa edeceğiz” dedi.

BU DÜZENİ DEĞİŞTİRECEĞİZ


İşsizliğin ciddi boyutlara ulaştığına işaret eden Değer, “Ülkemizde her 4 çalışandan biri güvencesiz. Kayıtlı çalışanların yarısı asgari ücret alıyor. Biz bu düzeni değiştireceğiz. Yoksulluğa, fırsat eşitsizliğine, açlığa son vereceğiz. Umutla yaşayacağımız Türkiye’ye sayılı günler kaldı” ifadelerini kullandı.
CHP’lilere misafirperverliklerinden dolayı teşekkür eden İYİ Partili Değer, “Yaklaşan genel seçimle ilgili millet ittifakı olarak kendileriyle istişarelerde bulunduk. Dostlarımızla bir aradaydık. Misafirperverliklerinden dolayı İlçe Başkanımız Sayın Ahmet Tuncer’e ve yönetimine çok teşekkür ediyorum.” diye konuştu.